Grillowanie

GRILL JEDNORAZOWY

Produkt sam w sobie zawiera dwie ważne cechy: minimalizm i praktyczność. Nasza propozycja to mniejsza wersja tradycyjnego grilla, który jak wiadomo posiada dość pokaźne gabaryty i zazwyczaj nie jest mobilny. Grill jednorazowy możemy zabrać wszędzie tam gdzie można grillować. Jest to kompletny produkt, więc nie ma potrzeby dodatkowego zakupu węgla czy podpałki. Jedyne co nam jest potrzebne to smakołyki na grilla i dobry nastrój. Mimo, iż grill jest jednorazowego użytku  pieczenie na nim nie umniejsza doznań smakowym  przyrządzonych potraw na tradycyjnym grillu

Do produkcji naszych grilli jednorazowych wykorzystujemy tylko materiały / produkty od polskich producentów. Co jeszcze składa się na jakość naszego grilla jednorazowego? Na pewno jest to wsad, czyli węgiel drzewny produkowany przez naszą firmę oraz wysokiej jakości podpałka bez substancji szkodliwych.

Zapraszamy do zapoznania się z  całą naszą ofertą.

 

Nóżki do grilla jednorazowego

Idąc w ślad praktycznych i trwałych rozwiązań postanowiliśmy rozpocząć własną produkcję podstawek/nóżek  do grilla jednorazowego.  Obecnie jesteśmy po cyklu próbnym  i możemy nasz nowy produkt wdrążyć do zestawu grillowego. To zawsze dodatkowa własna cząstka w grillu jednorazowym.